Күз балабақшаға қарады.

20.10.2022

"Алпамыс" балабақшасында орта топ тәрбиеленушілеріне арналған 18 қазанда "күзгі мерекеде сәулелер мен тамшылар"атты ертеңгілік өтті.

Балаларға арналған ертеңгілік-бұл жыл мезгілі ретінде күз туралы түсініктерін нығайтуға көмектесетін есте қаларлық, қуанышты және жарқын мереке. Күз "күңгірт кейде" деп аталса да, балалар емес, ағаштар мен жаңбырдан құлаған жарқын түрлі-түсті жапырақтарға кім көбірек қуанады, оның астында қолшатыр астында серуендеу өте қызықты, аяқ киім резеңке етік және жаңбыр жамылғысын кию.

Мектеп жасына дейінгі балалар дөңгелек би биледі, күз туралы ән айтты, көңілді ойындар ойнады, би биледі және күздің келуін асыға күтті, содан кейін бірге күзгі орманға қызықты саяхатын жалғастырды.

А самым ярким и запоминающимся эпизодом во всех утренниках стал сюрприз – корзина с наливными яблоками для всех ребят – подарок осени!

Праздник в детском саду – это всегда звонкий смех детей, море улыбок и веселья. Мероприятия получились яркими, веселыми, увлекательными.