БАЛАНЫҢ ТАҢЕРТЕҢГІ БӨЛІНУІН ЖЕҢІЛДЕТЕТІН ӘДІСТЕР

Баламен тез қоштасуды үйреніңіз.

Ал ажырасуды кешіктірмеңіз.

Бала ол үшін сіздің алаңдаушылығыңызды сезінеді және оны тыныштандыру одан да қиын болады.

Егер сіз оған сенгіңіз келсе, ешқашан балаға байқаусызда сырғып кетпеңіз. Сіз қоштасудың қызықты рәсімін ойлап тауып, оны қатаң ұстаныңыз, мысалы, баланы әрдайым щекке сүйіп, содан кейін мұрнын немесе ұқсас нәрсені ақырын сүртіңіз.

Ол балабақшада жаңа ойыншық үшін қалуы үшін баланы пара алуға тырыспаңыз.

Бала қандай да бір наразылық білдірсе де, ол әлі де балабақшаға баратындығын анық көрсетіңіз

Егер сіз оған кем дегенде бір рет көнсеңіз, болашақта оның қыңырлығы мен көз жасын жеңу әлдеқайда қиын болады.

педагог-психолог Омралинова А. С.